Шурентаев Амангельды Мирамович

Шурентаев Амангельды Мирамович

Старший преподаватель кафедры журналистики и коммуникационного менеджмента

Магистр социальных наук

E-mail: aman.shurentayev@gmail.com

Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова

Журналистика

Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова

Журналистика (магистратура)

Евразийский национальный университет имени Л.Гумилева

Докторантура PhD

• Кәсіби қазақ тілі
  • Шетел журналистикасы
  • Журналистиканың құқықтық негіздері
  • Бұқаралық коммуникация және халықаралық қатынастар
  • Медиа менеджмент
  • Бала құқығы және журналистика
  • Фотожурналистика

Научные и методические публикации

• Шурентаев А.М. Демократиялық қоғам және сөз бостандығы. «Еуропаның ғылыми кеңістігі» VІІІ халықаралық конференциясы материалдар жинағы, Польша, мамыр, 2013 ж.
  • Шурентаев А.М. Ақпараттық нарықтағы негізгі тауар. Международная заочная научно-практическая конференция студентов, молодых ученых, преподавателей вузов и специалистов «Традиционные и новые медиа: современное состояние и перспективы развития». г. Костанай, 2-3 декабря, 2013
  • Shurentayev A. Art and publicistic genres of the Kazahk periodical press. Материали за Х международнанаучна практична конференция «Новитана за напреднали наука - 2014», 17-25 май 2014 г.
  • Shurentayev A. Manipulation in advertising. Материали за Х международнанаучна практична конференция «Новитана за напреднали наука - 2014», 17-25 май 2014 г.
  • Шурентаев А.М. Журналистердің құқықтық білімін дамыту - заман талабы. Сборник статьей и материалов международной заочной научно-практической конференции студентов, молодых ученых, преподавателей ВУЗов и специалистов «Актуальные проблемы журналистики и PR», КГУ им. А.Байтурсынова, 7 декабря 2015 года
  • Шурентаев А.М. Журналистердің құқығын қорғау мәселесі. «Ғылым және білім - 2016». Студенттер мен жас ғалымдардың ХІ Халықаралық ғылыми конференциясының баяндамалар жинағы. – Астана: Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ, 2016. – 1574-1577 б.
  • Шурентаев А.М. Тәуелсіз Қазақстанның тұңғыш құқықтық басылымдары. Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ Хабаршысы. Гуманитарлық ғылымдар сериясы. – Астана, 2016. - №3 (112), - 112-116 б.
  • Шурентаев А.М. Интернеттегі авторлық құқық мәселесі. «Ғылым және білім - 2017» студенттер мен жас ғалымдардың ХІІ Халықаралық ғылыми конференциясының баяндамалар жинағы. – Астана: Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ, 2017. – 7273-7276 б.
  • Шурентаев А.М. Журналистердің ақпарат алу құқығы мәселесі. Л.Н.Гумилев атындағы ЕҰУ Хабаршысы. Гуманитарлық ғылымдар сериясы. – Астана, 2017. - №5 (120), - 422-424 б.
  • A.Shurentayev, A.Yesdauletov, M.Tolegen, A.Tursynbayeva. Retrospective analysis of formation and development of legal journalism in Kazakhstan. Journal of Communication MEDIA WATCH. Volume IX Number III September 2018.
  • Шурентаев А.М., Есдаулетов А.О. БАҚ-ты мемлекеттік қолдау жүйесінің құқықтық негіздері. Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ Хабаршысы. Журналистика сериясы. – Алматы, 2018. - №48, 106-113 б.

Повышение квалификации

• Стамбульский университет, факультет коммуникаций. Стамбул, Турция, 19.10.2016 – 18.01.2017 г.