Какимбек Гульнур Умиржановна

Какимбек Гульнур Умиржановна

Преподаватель кафедры журналистики и коммуникационного менеджмента

Магистр социальных наук

E-mail: gulia_19@inbox.ru

Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова

Журналистика (бакалавриат)

Костанайский государственный университет имени А. Байтурсынова

Журналистика (магистратура)

• Журналистік шеберлік
  • Журналистикаға кіріспе
  • Қазақ журналистикасының тарихы
  • Телерадиожурналистика
  • Публицистикалық шығармашылық негіздері
  • Газет, журнал шығару телебағдарлама жасау
  • Газет журнал шығару технологиясы
  • Телебағдарлама жасау технологиясы
  • Қазіргі журналистиканың жанрлық түрлері мен пішіні

Научные и методические публикации

• Ұлттық кодты сақтаудағы электронды БАҚ – тың рөлі, «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында қазақ тілі мен қазақ әдебиетінің теориялық және әдістемелік мәселелерін зерделеу» атты ғылыми-практикалық семинар материалдары. – Астана: 2018 – 161 б.
  • Әлемдік ақпаратық кеңістіктен орын алатын қазақ баспасөзінің бәсекеге қабілеттілігі және патриоттық сезімді дамытудағы рөл, «Қазіргі қоғамының рухани-адамгершілік жаңаруының психологиялық негіздері: үрдісі, болмысы, болашағы»: халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары – А. Байтұрсынов Қостанай мемлекеттік университеті, 2018.-  350 б.
  • PRESS ON THE INFORMATION MARKET OF KAZAKHSTAN AND THEIR ACCESS TO THE WORLD ARENA, 3i: intellect, idea, innovation – интеллект, идея, инновация», 2018. – №3 – 71б.
  • Жоғары білім беру процесінде музыканы қолданудың артықшылықтары, Ақпараттық және экономикалық бірігу жағдайындағы білім берудің өзекті сауалдары: халық.ғылыми-тәжірибелік конференцияның материалдар жинағы. – Усть-Каменогорск: Научно-образовательный центр “Inn&Science Asia”, - 212 стр.
  • Саннан сапа туындап, бәсекеден береріміз көбейеді, Қазақстан телеиндустриясындағы жаңа трендтер: технологиялар мен контент» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік журналы, Алматы: Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, 2016. –11 қараша. – 99 б.
  • Қазақ баспасөзі ғаламдық ақпарат ағынының бір бөлігі ретінде әлем жұртшылығына хабар таратуда, 3i: intellect, idea, innovation – интеллект, идея, инновация», 2016. – желтоқсан, №4 (2 бөлім) – 181б.
  • Жастардың заманауи тәрбиесіндегі инновацияның рөлі, Международная научно-методическая конференция «Иннова - 2017» 15.01.2017, с. 149-150

Повышение квалификации

• «Мультимедия арқылы телевизиялық мәтін жасау спецификасы», Костанай, ОТРК Казахстан КОФ «Qostanai», 2017
  • Стажировка в пресс-службе по тему «Создание ПР текстов», МО РК РГУ «Департамент по делам обороны Костанайской области», Костанай, 2018