Абубакирова Гүлайым Нұрманқызы

Абубакирова Гүлайым Нұрманқызы

Старший преподаватель кафедры теории языков и литературы

Магистр филологических наук

E-mail: agn031180 @mail.ru

Костанайский государственный университет им.А.Байтурсынова

Преподаватель казахского языка и литературы, английского языка

Костанайский государственный университет им.А.Байтурсынова

• Тіл біліміне кіріспе
  • Қазіргі қазақ тілінің лексикологиясы мен фразеологиясы
  • Қазіргі қазақ тілінің фонетикасы
  • Қазақ тілін оқыту әдістемесі
  • Нормативтік қазақ тілі
  • Қазақ диалектологиясы
  • Орфография және пунктуация практикумы
  • Жалпы тіл білімі

Научные  и методические публикации

• Асан Қайғы және зар заман ақындары поэзиясының тамырластығы. Байтұрсынов оқулары. Халықаралық ғылыми-практикалық конференция. 1-бөлім. -Қостанай: ҚМУ, 2011 ж.
  • Ахмет Байтұрсынұлы және «Қазақ газетіндегі рухани мұралар. Әдебиет әлеміне саяхат (Филология сериясы). Ғылыми мақалалар жинағы. ІV бөлім. -Қостанай, А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ,  2010ж.
  • Қазіргі қазақ тіліндегі қос тағанды фразеологизмдер. Әдебиет әлеміне саяхат (Филология сериясы). Ғылыми мақалалар жинағы. ІV бөлім. -Қостанай, А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ,  2010ж.
  • Асан Қайғы және зар заман ақындары толғауларындағы сабақтастық. Әдебиет әлеміне саяхат (Филология сериясы). Ғылыми мақалалар жинағы. ІV бөлім. -Қостанай, А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ,  2010ж.
  • Студенттермен өздік жұмыстарын жүргізу жолдары және ұсынылатын тақырыптар. «2011-2020 жылдардағы ҚР-да Білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламаларын жүзеге асыру барысында жоғары білім беруді жақсарту» атты ғылыми-әдістемелік конференциясының материалдары. -Қостанай, 2012. А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ.
  • Ж.Аймауытов шығармашылығының психологиялық қыры. «Қазіргі ғылым жетістіктері/Современные научные достижение»  VIII Халықаралық  ғылыми-практикалық конференция материалдары, -2012ж. Том 19. Филология ғылымы. -104 б. Чехия.
  • «Шұғаның белгісі» повесіндегі мінездеу. «Перспективті ғылыми зерттеулер/ Перспективные научные исследования» VIII Халықаралық  ғылыми-практикалық конференция материалдары, -2012ж. Том 11. Филология ғылымы. София. «Бял ГРАД-БГ» ООД -104 б. Болгария.
  • Ісмет Кеңесбаев еңбектеріндегі сингармонизм  мәселесі. «Перспективтік ғылыми зерттеулер/Перспективные научные исследования» VIII Халықаралық  ғылыми-практикалық конференция материалдары, -2012ж. Том 11. Филология ғылымы. София. «Бял ГРАД-БГ» ООД -104 б. Болгария.
  • Эмоциялық күйді бейнелейтін фразеологизмдер. «Білім күндері/Дни науки» VIII Халықаралық  ғылыми-практикалық конференция материал-дары, -2012 ж. Том 46. Филология ғылымы. -72 б. Чехия.
  • Қазақ тілінің лексикасын оқыту жолдары. «Білім күндері/Дни науки» VIII Халықаралық  ғылыми-практикалық конференция материалдары, -2014ж. Том  44. Филология ғылымы. -112 б. Чехия.
  • Б.Майлиннің көркем бейне сомдау ерекшелігі. «Перспективные научные исследования» VIII Халықаралық  ғылыми-практикалық конференция материалдары, -2014ж. Том
  • Филология ғылымы. София. «Бял ГРАД-БГ» ООД -104 б. Болгария.
  • Түркі тілдері тарихындағы диалектілік лексика. «Перспективные научные исследования» VIII Халықаралық  ғылыми-практикалық конференция материалдары, -2014ж. Филология ғылымы. Прага. «Бял ГРАД-БГ» ООД -104 б. Чехия.