Спорт кешен

Университеттің спорт кешені ерекше мәнге ие.  Олар: спорт, жаттығу және күрес залдары және басқа да заманауи спорт құралдарымен жабдықталған спорттық ғимараттар.

2011 жылы халықаралық кездесулерді қабылдауға сай жаңа спорт зал және жасанды жабыны бар ашық футбол алаңы пайдалануға берілді.

ҚМУ-дың спорттық ғимараттары мыналар:

● ойын залы (452 кв.м);

● спорт зал (1382,4 кв.м.);

● күрес залы (252 кв.м.);

● атлетикалық зал (325 кв.м.);

● жаттығу залы (313 кв.м.);

● шаңғы базасы (183 кв.м.);

● ашық спорт алаңы (5269 кв.м.);

● стадион (6600 кв.м.).

Университеттің заманауи спорт кешені студенттермен міндетті сабақты өткізуді ғана емес, белсенді денешынықтыру және спорттың әр түрімен айналысу жайдайын қамтамасыз етеді. Спорткешеннің залдары студенттерге шағын футбол, волейбол, баскетбол, теннис, атлетикалық спорт, аэробика, ырғақты гимнастика, жекпе-жек түрі және т.б. спорт түрлерімен және  сонымен қатар спорттық шаралар мен біріншіліктерді өткізуге мүмкіндік береді. Біздің студенттер үнемі спорт турнирлері мен жарыстарына қатысады және әртүрлі жарыс деңгейлерінде бірнеше дүркін жеңімпаз және жүлдегер атанды.