Кафедралар

Қ
азақстандық жоғарғы мектепте негізгі оқу-ғылыми оқу, ғылыми-зерттеу және тәлімдік әдістемелік жұмысты, ғылыми-педагогикалық кадр дайындығын және оның біліктілігінің көтермелеуін, жасайтын құрылымдық бөлімшемен жоғары оқу орны кафедра дәстүрлі болып табылады.

Ақпараттық технологиялар факультетінің құрылымы келесі үш кафедрадан тұрады:информатика және математика кафедрасы, ақпараттық жүйелер кафедрасы және бағдарламалық қамтамасыз ету кафедрасы. Кафедралар төрт мамандық бойынша бакалавриат және 2 мамандық бойынша мамандарды дайындайды.

Кафедралар жоғары кәсіпті профессор-оқытушылар құрамымен қамтылған, оның ішінде доктор және физика-математика, техника, педагогика және экономика кандидаттары, сонымен қатар жаратылыс магистрлері де бар.