ҚМУ корпустары

Бірінші корпус КМУ-дың бас ғимараты болып келеді. Оның жалпы ауданы 4 380 ш.м. Бұл корпуста әкімшілік-басқарма қызметкерлерімен гуманитарлық-әлеуметтік факультеті орналасқан, оның жалпы ауданы 1330 ш.м., Факультетте 31 оқу дәрісханасы, оның ішінде 5 лекциялық, 19  тәжірибелік сабақтарына арналған, 4 компьютелік сынып, 3 кабинет, зертхана мен оқу залы бар.

1 А корпустың  жалпы ауданыңда 3184,4 ш.м., онда ақпараттық технология факультеті орналаскан. Факультетте 16 оқу дәрісханасы, 11 компьютерлік сынып, 3 зертхана, оқу залы мен дәмхана бар.

1 Б корпусында заң факультеті  жұмыс істейді. Оның ауданы 3236 ш.м. құрады, онда  32 оқу дәрісхана, қазіргі қажетті құралдармен жабдықталған 10 мамандырылған кабинет, 3 компьютерлік сынып пен буфет орналасқан.

Экономика факультеті  2-ші корпуста орналасқан, жалпы ауданы 2020,3 ш.м. Факультетте 33 оқу дәрісхана, оның ішінде ауданы 100-250 ш.м. қазіргі талапқа сай қамтылған 4 лекциялық дәрісхана және 6 компьютерлық сынып   бар.

Аграрлық-биологиялық факультетінің оқу жұмысы 48 дәрісхана және зертханада өткізіледі. Мамандырылған кабинттер мен дәрісханалар қазіргі оқыту техникалық құралдарымен және 4 комптьюрлық сынып заманауи компьютерлермен қамтылған.

3-ші корпуста жалпы ауданы 10424 ш.м.  құратын     инженерлік-техникалық факультеті орналасқан. Соның ішінде 53 оқу дәрісхана, зертханалар мен компьютелік класстар және егін жинау техникасы павильонымен машина және мал шаруашылығын миханикаландыру повильоны бар.

Ветеренария және мал шаруашылығының технологиясы факультетіңде 27 заманауи оқу дәрісханасы мен зертхана, 2 мамандырылған мұражай, ветеринарлық клиника және буфет бар. Факультет ауданы 4427 ш.м. құрайтын 4 корпуста орналасқан.