Студенттік бірлестік

«Ахмет ұрпақтары» пікір-сайыс клубы

«Ахмет ұрпақтары» пікір-сайыс клубы 2007 жылы қыркүйек айында университеттің шығармашыл студенттерімен ұйымдастырылған және А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ әкішлігімен қолданған.

Клуб мақсаты студенттерді пікір-сайыс технологияларына және шешендік өнерге қызықтыру және үйрету болып табылады.

Өз тарихында пікір-сайыс клубының мүшелерімен келесі жобалар: Қазақстандағы пікір-сайысшылар үшін дәстүрлі және біделге ие біздің университеттің ректор атындағы Кубогына, I-IV мемлекеттік пікір-сайыс турнирлары; Қазақстанның іскерлік әйелдер Қауымдастығының Кубогына халықаралық пікір-сайыс турниры; пікір-сайыс технологиялары бойынша семинарлар және тренингтер; «Ровесник» қостанайлық педагогикалық отрядымен бірлесіп, үш пікір-сайыс ауысымы «Костер», «Сосновый бор», «Лесная сказка»  балалар сауықтыру лагерьлерінде жүзеге асырылды.

Пікір-сайыстар – бұл мәселенің конструктивтік шешімі.

Топтағы жұмыс – жетістіктің кепілі

Дина Нурпеисова – пікір-сайыс клубының бесінші Президенті (фотосуретте ортада)

«Ахмет ұрпақтары» пікір-сайыс клубының Президенті:

Дина Нурпеисова, заң факультетінің студенті

Жайдарлы тапқырлар командасы

Жайдарман – дарынды жастардың жастардың басын қосқан әйгілі жастар қоғамдық қозғалысы, ұжымдық  театралдық шығармашылықтың, ақыл-парасат дамуының, эстетикалық тәрбиенің және студенттердің бос уақытын жемісті   ұйымдастыруында бірегей құрал болып табылады.

Жайдарман көпшілікке танымал, сондықтан студенттік тындаушыларына жайдарманшылар әлеуметтік жарнамалардың көз жеткізушілері болып табылады.

Жайдарман қозғалысының ұраны: «Өмірдің барлық қиындықтарына «қызғылт көзілдірік» арқылы емес, ал әзіл арқылы қарау!».

Факультетті 1 команда-қазақ лигасында және 2 команда-орыс лигасында – өнер көрсетеді:

«Заңгер» командасы – университеттің Жайдарман қазақ лигасының 2012-2013 маусымның дебютанттары

«ЮрФак» командасы – ҚМУ Жадарман орыс лигасыны4 2010-2011, 2011-2012 маусымдарының жүлдегерлері

«Есть же» командасы– 2011-2012 оқу жылы маусымның финалға жетушілері

КВН үйлестірушілер: