Жетістіктер

Чистякова Екатерина

Заң факультетінің студенттік деканы, «Қостанай облыстық парламенттік дебаттарының үздік төрешісі» номинациясындағы 2012 жылдың жеңімпазы

Амир Нургалиев

«Есть же» факультет жайдарлы тапқырлар командасының капитаны, 2011-2012 оқу жылының ҚМУ лигасының финалисті

Бахтияр Кубенов

«Алтын микрофон» (Қостанай, 2012) халықаралық сыйлығының дипломанты, «Здравствуйте, это мы!» университеттік байқауының «Вокал» номинациясындағы жеңімпазы (А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ, 2012)

Дария Баймухамбетова

«Лига Север» жайдарлы тапқырлар командасының «Алтын дауыс» сыйлығының иегері (Қостанай, 2012), «Ла Коста» теледидар вокал байқауының жеңімпазы (Қостанай, 2009),  «Бозторғай» халықаралық байқауының 3 дәрежелі лауреаты (Алматы, 2006)

Дина Нурпеисова

«Ахмет ұрпақтары» дебат клубының бесінші президенті, облыстық және қалалық  ғылыми конференцияларының жыл сайынғы қатысушы

Евгения Шпарковская

Факультеттің кәсіподақтық бюросының жетекшісі, «Алтын белгі» (2011) алқасының иегері, «Білім» университет грантының иегері

Жанна Есимтаева

А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ қыз сыны байқауының жеңімпазы 2011 ж.

Жасулан Сейтпанов

Университеттің «Спарта» интеллектуалды құрама командасының мүшесі, Қостанай облысының ЖОО арасында өткен «Битва умов» ойынының жеңімпазы (2012 ж.), «Жас саясаткер» ақпараттық-насихаттық тобының белсенді қатысушысы.

Жигер Кенжин

Университеттік Қысқы бал жобасының «Үздік жұп» номинациясының жеңімпазы (Қостанай, 5 желтоқсан 2012 ж.), факультеттік және университеттік ғылыми конференцияларының қатысушысы (2009-2012 ж.), «Өнер» студиясының тәрбиеленушісі..

Зарина Гараева

Студенттік деканатының креативті менеджері, «Қысқы бал» университет жобасының хореографы 5 желтоқсан 2012 ж., республикалық спорт би байқауының күміс жүлдегері (Қостанай, 2012).

Куралай Дусубаева

2 курс басы, күрестен жасөспірімдік дәрежесінің иегері (Қостанай, 2011), «Өнер» студиясының тәрбиеленушісі.

Сабиржан Турсунов

Республикалық дебат турнирлерінің жеңімпазы (2011, 2012),  республикалық дебат турнирінде 2 орын, 2010 жылдан бастап «Жас Отан» қатарында.