Республикалық конкурстар мен олимпиадалардағы жеңістер

2018 жылдың 5 қарашасында Нұрсұлтан қаласында ҚР Тұңғыш Президенті Қорының "Үздік оқу және ғылыми зерттеулерге қатысу үшін Стипендия" байқауы өтті.

2018 жылдың 30 қарашасында "Тобыл "әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ инновацияларды қолдау орталығы А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің қолдауымен облыстың жоғары оқу орындары мен колледж оқушылары арасында инновациялық жобалар байқауын өткізді. 2018 жылдың 01 қарашасы мен 23 қарашасы аралығында облыс студенттерінен 41 жоба келіп түсті.

2019 жылдың  22-24 ақпанда. Республикалық «Jastar business» стартаптар байқауында Ветеринарлық санитария мамандығының студенті, 3 курс, 3 орын үшін дипломға ие болды.

"Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету "мамандығы бойынша Республикалық студенттік пәндік олимпиада өтті. Олимпиадаға еліміздің барлық аймақтарынан 17 команда қатысты. Біздің жоо-дан Ақпараттық технологиялар факультетінің "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" мамандығының студенттері қатысты.  Команда терең теориялық және практикалық білімдерін көрсетті, барлық командалардан бөлініп, жүлделі 1-орынға ие болды.

2019 жылдың 22-27 сәуірінде Санкт-Петербург мемлекеттік сәулет-құрылыс университетінде ғимараттарды ақпараттық үлгілеу бойынша ресейлік BIM-СПбГАСУ-2019 ашық чемпионаты өтті, бірақ біздің студенттердің қатысуы арқасында ол халықаралық мәртебеге ие болды. Қостанай мемлекеттік университетінің командасы Бұл байқауда А. Байтұрсынов тек қана өзінің жоғары оқу орны ғана емес, сонымен қатар Қазақстанның жалғыз өкілдері болғандықтан, бүкіл елді де таныстырды.