Археологиялық үйірме

Археологиялық лабораторияда 20 жылдай археологиялық үйірме, қызметі университеттен де тыс істейді, тек қана ҚМУ студенттері ғана емес, Қостанай қаласы, жалпы  облыстың көптеген оқу мекемелердің оқушылары үйірме жұмысына белсенді  қатысып тұрады.

Жыл сайын археологиялық үйірме мүшелері Қостанай облысында  өткізілетін археологиялық қазбаларға шығып тұрады, жиналған материалдарды лаборатория қызметкерлеріне өңдеуге көмектеседі.

Археологиялық үйірменің жұмысы процесінде балалар шетел студенттерімен (Питсбург, Аризона, Челябинск, т.б.).  бір-бірімен танысып, тәжірибемен бөліседі.

Археологиялық үйірменен сабақ. Магистрантымен А.Сейітов неолит қыш ыдыстың қалпына келтірген.

Археологиялық үйірме мүшелері УПАСК, Ахинжанов оқулары атты халықаралық студенттік конференцияларға қатысуы дәстүрлі болып табылады.

Археологиялық үйірме мүшелері студенттік конференцияларға қатысуы. Уфа-2010, Орынбор-2011.