Студенттік деканат

Студенттік деканаттың негізгі функциясы – ұжымның жұмысқа қабілетті органдарын құру жолымен факультеттің жұмыстарын басқаруға факультеттің барлық студенттерін саналық және жүйелік қатысуға тарту болып табылады.

Студенттік деканаттың негізгі мақсаты – студенттердің мүдделерін білдіруге, шығармашылық мүмкіндігі мен кәсіби өсуін дамытуға, адамгершілік бағытына және өмірдің барлық салаларында өзін көрсетуге әсерін тигізетін шешім қабылдау процесіне студенттік жастарды тарту.

Студенттік деканат А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ тәрбие жұмысы және қоғаммен байланыс департаментімен, А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ жастар істері жөніндегі басқармамен, деканатпен және инженерлік-техникалық факультетінің тәрбие жұмысы жөніндегі деканның орынбасарымен өзара әрекеттесе жұмыс істейді.  Студенттік деканат – инженерлік-техникалық факультетіндегі өзін-өзі басқарудың дербес сайлау органы.

ИТФ студенттік деканатының құрылымы

Толеубаев Асхат Нурланович

Тудым: 27.09.1993

Қостанай №2 мектебін бітірдім

Қазіргі уақытта ҚМУ, инженерлік- техникалық факультетінде оқиды. Мамандығы «Технологиялық машиналар мен жабдықтар». 11-101-41 топ.

Байланыс мәліметі: 8-705-989-14-13, 8-702-701-96-54, askhat.17@mail.ru

Университет  пен өз факультетінде өткізілген мәдени- көпшілік іс-шараларға қатысқан белсенді студент. «Битва Умов» командасының мүшесі.

Оспанова Эльмира Мерекекызы

Тудым: 14.12.1994

Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернатын бітірдім.

Қазіргі уақытта ҚМУ, инженерлік-техникалық факультетінде оқиды. Мамандығы «Электроэнергетика». 12-100-30 топ.

Байланыс мәліметі: сот.тел: 8-775-165-69-69

mail: mika4ka_94@mail.ru

Университет  пен өз факультетінде өткізілген мәдени- көпшілік іс- шараларға қатысқан белсенді студент.

Григоренко Игорь Сергеевич

Тудым: 19.03.1993

Қостанай қаласының №30 мектебін бітірдім.

Қазіргі уақытта ҚМУ, инженерлік-техникалық факультетінде оқиды. Мамандығы «Транспорт, транспорттық техника және технология». 11-101-21 топ.

Байланыс мәліметі 8-777-759-13-74

grigorenko-is@mail.ru

Университет пен факультетте өткізілген көптеген іс-шараларға қатысқан белсенді студент. Инженерлік-техникалық факультеттің КВН құрама командасының мүшесі.

Аюпова Фариза Сеилхановна

Тудым: 23.11.1991

2010 жылы мектепті бітіріп А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-нің Инженерлік-техникалық факультетіннің «Транспорт, транспорттық техника және технология» мамандығына оқуға түстім.

Бірінші курстан бастап «Өнер» студиясында бимен айналысамын.

Факультет пен университеттің қоғамдық өмірі мен мәдениетінде белсенді қатысушылық танытамын.

Ережепова Дамира

Тудым: 5.08. 1993

Новоишим №2 орта мектебін ерекше аттестатпен бітіріп шықтым.2012 жылы мемлекеттік грант бойынша ҚМУ-нің электроэнергетика құжырасының 5В071800-электроэнергетика мамандығына түстім. Өз өмірімді осы мамандықпен байланыстырамын. «Электротехниканың теориялық негіздері» тақырыбы бойынша олимпиадада 2 орын алдым. Көптеген конкурстар қатысушысы, «Ахмет ұрпақтары» дебат клубының өмірінде белсенді әрекет атқарады.

Ташатов Азиз Баймагамбетович

Тудым: 24.04.1993

Бітірген: Т.Я. Бигильдинов ат. Қарағанды республикалық мектеп-интернаты

Қазіргі уақытта ҚМУ, инженерлік-техникалық факультетінде оқиды. Мамандығы «Аграрлық техника және технология».

12-101-51 топ.

Байланыс мәліметі:  8(702) 402 39 39 , tashatov-aziz@mail.ru

Инженерлік-техникалық факультеттің озық квнщиктарының бірі, ҚМУ-нің барлық мәдени-көпшілік іс-әрекеттерінің қатысушысы, «3 ғимарат» КВН командасының капитаны.

Байкадамов Арман Муратович

Тудым: 03.11.1994

Ы.Алтынсарин атындағы гимназияны  бітірдім. (г. Аркалык)

Қазіргі уақытта ҚМУ, инженерлік-техникалық факультетінде оқиды. Мамандығы «Технологиялық машиналар мен жабдықтар». 11-101-41 топ.

Байланыс мәліметі 8-707-665-62-59, 8-701-170-82-63, arman-baikadamov@mail.ru

Университет  пен өз факультетінде өткізілген мәдени-көпшілік іс-шараларға қатысқан студент.

Абдулина Жанель Мараловна

Тудым: 25.10.1991

Бірінші курстан бастап өз тобымның старостасы болып келемін.

2011 жылдан бастап факультеттің профкомымын.

2012 жылы «Атамекен Startup» бизнес-жобалар конкурсында «Мобильді техкөмек» тақырыбымен қатысып, 3-орын алдым

2012 жылдан бастап НИРС Кеңесінің мүшесімін. Факультеттегі ғылыми жұмыстар конкурстарына қатыстым.

Бурбаев Марат Булатович

Тудым: 03.07.1992

2010 жылы мектепті бітіріп, А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-нің Инженерлік-техникалық факультетіннің «Транспорт, транспорттық техника және технология» мамандығына оқуға түстім.

Біріншің курстан бастап «Өнер» студиясына барамын.

2012 жылы ҚМУ №2 Студенттер үйінің төрағасы қызметіне тағайындалдым.