Кафедралар

Қазақстан жоғары мектептерінде оқыту, әдістемелік, ғылыми –зерттеу мен тәрбиелік жұмыстарды  атқаратын ғылыми оқу құрылымының  негізгі бөлімі кафедра.   Ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультеті құрылымында үш кафедра қызмет атқарады: ветеринариялық медицина кафедрасы, ветеринариялық  санитария кафедрасы және мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы кафедрасы.

Кафедралар бакалавриат пен жоғары арнайы білім берудің  4 мамандығы, магистратураның 3 мамандығы мен PhD докторантураның 3 мамандығы бойынша мамандарды дайындайды.

Кафедралар жоғары біліктілікті профессорлық-оқытушылық құраммен қамтылған, соның ішінде ветеринария және ауылшаруашылық ғылымдарының докторлары, кандидаттары мен магистрлері. Кафедралардың докторлар мен ғылым кандидаттарымен қамтылуы  70-80% құрайды.

Ветеринария және мал шаруашылығы  технологиясы факультетінің кафедралары:

• Ветеринариялық  медицина кафедрасы

• Ветеринариялық  санитария кафедрасы

• Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру техногиясы кафедрасы