Заң мамандығының студенттері халықаралық конферецияға қатысты.

27 қыркүйек күні студенттеріміз Темірлан Имантаев пен Жомарт Қайрош «Жалпыресейлік мемлекеттік әділет университетінің» 50 жылдығына арналған «Экономикалық қарым-қатынастардағы Ресейдің заманауи қылмыстық саясаты» атты халықаралық студенттік ғылыми конференциясында Қостанай облысының атынан қатысты.

юристы 1

Конференцияның басты мақсаты білім беру ұйымдарының арасында ғылыми серіктестікті нығайтуға бағытталған шарт жасап, қылмыстық құқық және криминология салаларындағы өзекті мәселелерді талқылау болды.

юристы 5

Сондықтан, конференция барысында экономикалық қарым қатынастарды криминализациялау сұрақтары талқыланды. Осы арада біздің студенттер «Кәсіпкерлік қызметті криминализациялау» және «Электрондық коммерциядағы криминалдық тенденциялар» тақырыптары бойынша сөз сөйледі.

юристы 7