МКД қызметкерлері Есеп және аудит мамандығының студенттерімен кездесті

2016 жылғы 3 наурызда Қостанай облысы бойынша мемлекеттік кірістер Департаментінің қызметкерлері А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің 5В050800-Есеп және аудит мамандығының студенттерімен кездесу өткізді.

Тауар номенклатурасы және кедендік құн басқармасының басшысы Л.А. Нургазина Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік кірістер комитетінің міндеттері мен мақсаттары  және Қазақстан өкіметінің құрлымындағы органның қызметі (рөлі) туралы, Департаменттің қызметімен құрлымы туралы айттып берді.

Адам ресурстары басқармасы персоналом жұмыс бөлімінің басшысы Б.И. Абенов жұмысқа орналасу туралы айдып берді, студенттердің назарларына мемлекеттік қызметке қабылдау ережесін жеткізді.

Адам ресурстары басқармасы қызметтік тергеу бөлімі басшысы С.А. Дановский жемқорлыққа қарсы күрес бойынша заң туралы сөз сөйледі.

Түсіндіру жұмысы басқармасының бас маманы Б.А. Абатов жариялау туралы және жалпы декларациялау туралы айтып өтті.

Дәл осыц күні Қостанай облысы бойынша мемлекеттік кірістер Департаментінің қызметкерлері кафедра меңгерушілерімен және экономика факультетінің деканымен де арқарай қызметтік байланыста болуы сұрағы бойынша кездесті.