ЭФ-те жұмыс берушілерімен кездесу

2015 жыдлдың 4 желтоқсан күні экономика факультетінде басқарма кафедра студенттерінің іскерлік әкімшілік нұмыс берушілерімен: «Қостанай және ММ», «Қостанай облысының қаржы басқарма әкімшілігімен» кездесу өтті.

«Қостанай қаласының аппарат әкімшілігінің қызметтері туралы»  баяндамамен қызметкерлерді басқару бөлімінің бастығы Жылқыбаева Злиха Бертайқызы шықты.

«Қостанай облысының қаржы басқарма әкімшілігінің қызметтері туралы»  ММ бастығының орынбасары Жүсіпова Алма Үтенқызы сөз етті.

Кездесу Қостанай облысындағы коррупцияға қарсы және мемлекеттік қызметтер туралы ҚР департаменті агенттігінің және А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ арасындағы бірлескен жоспарын күзеге асыру шеңберінде өтті.

Кездесу нәтижесінде студенттер мемлекеттік  мекемелердің қызметтері туралы толық ақпарат алды.