Университетіміздің студенттері қан тапсырды

2016 жылдың 28 қазанында А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-дың аграрлық – биологилық факультетінің белсенді топ студенттері облыстық қан тапсыру орталығына барып қан тапсырды. Жастар денсаулық жағдайларын анықтау үшін, арнайы дәрігердің медициналық тексерісінен өтіп, анкета толтырды. Қан Қостанай қаласындағы облыстық ауруханада ем қабылдап жатқан 11 жасар Гауһар Бимурзаеваға өткір лейкозды емдеу үшін тапсырылды.  Белсенді топ мүшелері өз еріктерімен қан тапсыруға келгендіктерін ашық айтты. «Адам өмірін қан тапсыру арқылы сақтап қалу мүмкіндігіне өз үлестерімізді қосып, бізге артылған жауапкершілікті сезінеміз» -дейді студенттер. Аталған ерекше іс-шараға қатысқан АБФ студенттеріне қан тапсыру орталығының басшылығы шексіз ризашылықтарын білдірді.