Ресейлік ғалым бухгалтерлік есеп және аудит кафедрасында

Профессор Пустуев А.Л.  бухгалтерлік есеп және аудит кафедрасында

2015 жылдың 8-18 желтоқсаны арасында бухгалтерлік есеп және аудит кафедрасында Орал мемлекеттік аграрлық университетінің профессоры, э.ғ.д., РФ еңбек сіңірген зкономисті, АМОК академигі, РФ жоғары кәсіптік білім  саласының құрметті қайраткері -  Пустуев Александр Леонидович дәрістер оқып, тәжірибелік сабақтар өткізді.

Пустуев А.Л. 5В050800-Есеп және аудит и 5В050600-Экономика мамандықтарының 4 курс студенттері үшін «Есеп және банкроттықты бағалау» және «Кәсіпкерлік» пәндерінің өзекті сұрақтары бойынша дәрістетоқыды. Сонымен қатар 6М050600-Экономика мамандығының магистраннтарымен кездесулер өткізіліп, олаға ғылыми-зерттеу жұмысының негізгі қағидалары бойынша кеңестер берілді.

Орал мемлекеттік аграрлық университеті мен кафедра арасында халықаралық ғылыми конферецияларға қатысу, бірлесіп оқыту құралдарын жазу және студенттер мен ПОҚ ұтқырлығы туралы келісмдерге қол жеткізілді.