Түлектер мен жұмыс берушілер жиналысы туралы хабарландыру

Хабарландыру

2019 жылы 16 қазанда №1А ғимаратынын 206 аудиториясында сағат 12:00-де «Рухани Жаңғыру» бағдарламасы аясында түлектерді жұмысқа орналастыру проблемалары» тақырынба университет деңгейінде жұмыс берушілер мен түрлі мамандықтар түлектерінің кездесуі болады.  Кездесуді ұйымдастыру «Экономикалық теорияның ғылыми-әдістемелік мәселелері: теория және практика» атты университеттік семинардың жұмыс жоспарына енгізілген. Семинар жетекшісі - э.ғ.д. профессор С.М.Жиентаев. Жиналыс бағдарламасы қоса берілген.

Өткізу уақыты

16 қазан 2019 жыл

11.50-12.00 –  жиналыс қатысушыларының тіркеуі

12.00-13.00 – жиналыстың жұмысы

Өткізу орны: Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті, корпус №1, ауд. 206,  А.Байтұрсынов көш., 47

Жиналыстың мақсаты: «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру проблемалары және университеттің түлектерін жұмысқа орналастыру

Регламент: 10 минут

Жиналыстың жұмысы

Баяндамалар:

1. Исмаилова А.С. - мансап және жұмыспен қамту орталығының басшысы,

Васильчук Е.В. – мансап және жұмысқа орналасу бойынша экономика және құқық институты директорының орынбасары.

«Әр түрлі мамандықтағы университеттің түлектерін жұмысқа       орналастыру мәселелері мен болашағы»

1. 2.        Абсадыков А.А. - «Рухани Жангыру» жобалық кеңсесінің жетекшісі
    «Студенттер арасында «Рухани Жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру мәселелері»
  2. Абилькасов С.Н. - ЖШС “Жалқуар” директоры

«Қостанай облысының мал шаруашылығы өнімі өндірісінің мәселелері»     (Жанкелді ауданы).

1. Утеулин Н.А - ЖШС «ННН+В» директоры

«Қостанай облысының агроөнеркәсіптік кешенінің мәселелері».

1. Шиндавлетов А.Д. - ЖШС «Даулет – 2005» директоры

«Ауыл шаруашылықпен айналысатын әр түрлі жеке меншік шаруаларда жас түлектерді жұмысқа алу мәселелері».

1. Жиентаев С.М. -  НТС төрағасы

«Рухани Жангыру» бағдарламасының экономикалық аспектілері.

Талқылау және резолоциясын қабылдау

Қатынасушылар: жұмыс берушілер , әр түрлі мамандықтардың университеттің түлектері,  университеттеің  профессорлар және оқытушылардың құрамы , студенттер

Модератор: д.э.н., профессор Жиентаев С.М.