Spelling Bee - 2019

522525

2019 жылы 19 қыркүйекте Американдық бұрыш А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру орталығымен бірлесе отырып "Spelling Bee" байқауын өткізді. Байқауға "Құқықтану", "Агрономия", "Журналистика", "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету", "Экология" және "Қаржы" мамандықтары бойынша көптілді топтар студенттері қатысты. Іс-шараны АҚШ-тан келген Фулбрайт бағдарламасының стипендиаты, шетел филологиясы кафедрасының оқытушысы Керим Гейлз жүргізді. Бұл байқау ағылшын тілінде сөздерді дұрыс айтуға бағытталған. Spelling bee бірнеше кезеңде өтті. Байқау қорытындысы бойынша: 1 орын – Маликов Марат, "Экология" мамандығы; 2 орын – Юсубеков Азамат, "Қаржы" мамандығы; 3 орын – Амантаев Темирлан, "Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету" мамандығы. Бірінші орын алған қатысушы байқаудың қалалық кезеңіне университеттің атынан қатысады.

8858