«SerpinStart-Up» бизнес-жобалар байқауы

А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінде «SerpinStart-Up» бизнес-жобалар байқауы болып өтті. Байқаудың негізгі мақсаты - қазіргі шағын және орта бизнестің дамуына студенттерді тарту.     Байқауға   А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті, Қостанай мемлекеттік педагогикалық институты, Рудный индустриялды институты, сондай-ақ М.Дулатов атындағы Қостанай инженерлік-экономикалық университетіндегі «Серпін» бағдарламасы бойынша  білім  алып жатқан студенттер  қатысты.

серпин

Қатысушылар   ғылыми жұмыстарын   шектеулі уақыт ішінде қорғап шығып, әділқазылар алқасының  сұрақтарына дәл жауап қайтара алды. Жобалар сайысының қорытындысына келетін болсақ: 1-орын иесі - ҚМПИ-нің студенті  Аяулым Әбілдаева. Ол  қозғалысы шектеулі балаларға арналған мультимедиялық  және  ортопедиялық арбаның үлгісін көрсетті. Ал  2-ші және 3-ші орын иелері  – Садық Ерсаят және Тоха Дархан.  Байқауға қатысқандардың барлығы  алғыс хатпен    марапатталды.

серпин