Профессорлық-оқытушылық құрамының бос орнына конкурс өткізу туралы

А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті профессорлық-оқытушылық құрамының төмендегі орындарына конкурс жариялайды:

1. Кафедра меңгерушілері – 10:

• агрономия -1
  • өндіру мен стандарттау технологиясы – 1
  • мемлекет және құқық теориясы – 1
  • қылмыстық құқық және  іс жүргізу – 1
  • психология және педагогика – 1
  • шетел тілдері – 1
  • басқару және іскерлік әкімшілік – 1
  • информатика – 1
  • ақпараттық жүйелер – 1

Біліктілік талаптары: жоғары оқу орнынан кейінгі білім, жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі ұйымдарында ғылыми-педагогикалық өтілі кем дегенде 3 жыл немесе мамандық бойынша  кем дегенде 5 жыл жұмыс өтілі болуы тиіс.

2. Кафедра профессорлары – 28:

• агрономия - 4
  • ветеринарлық медицина – 2
    • мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы – 1
    • қылмыстық құқық және іс жүргізу – 4
    • азаматтық құқық және іс жүргізу – 1
    • мемлекет және құқық теориясы - 1
    • психология және педагогика – 3
    • практикалық лингвистика – 1
    • журналистика және коммуникациялық менеджменті – 3
    • бухгалтерлік есеп және аудит – 1
    • математика - 1
    • машина құрылысы - 1
    • басқару және іскерлік әкімшілік – 2

Біліктілік талаптары: PhD докторы ғылыми дәрежесі, профиль бойынша PhD докторы дәрежесі, ғылыми кандидаты, ғылыми докторы және ғылыми-педагогикалық қызметтегі немесғ мамандық бойынша  еңбек өтілі кем дегенде 5 жыл болуы тиіс.

3. Кафедра доценттері - 45:

• агрономия – 1
  • өндіру мен стандарттау технологиясы – 2
  • экология – 2
  • ветеринарлық санитария - 2
  • мемлекет және құқық теориясы – 4
  • азаматтық құқық және іс жүргізу – 2 (соның ішінде 1- мемлекеттік тілін меңгерген)
  • Қазақстан тарихы – 1
  • шетел филологиясы - 5
  • психология және педагогика – 1
  • практикалық лингвистика – 4
  • журналистика және коммуникациялық менеджменті - 2
  • экономика – 2
  • қаржы және банк ісі – 2
  • бухгалтерлік есеп және  аудит – 1
  • басқару және іскерлік әкімшілік – 2
  • математика - 2
  • ақпараттық жүйелер – 2
  • машина, трактор және автокөліктер – 2
  • машина құрылысы – 5
  • электрлік энергетика және физика – 1

Біліктілік талаптары: PhD докторы ғылыми дәрежесі, профиль бойынша  PhD докторы дәрежесі, ғылыми кандидаты, ғылыми докторы және ғылыми-педагогикалық қызметтегі немесғ мамандық бойынша  еңбек өтілі кем дегенде 3 жыл болуы тиіс.

4. Кафедра аға оқытушылары - 40:

• агрономия – 1
  • биология және химия – 2
  • өндіру мен стандарттау технологиясы – 2 (мемлекеттік тілді меңгерген)
  • экология – 2 (мемлекеттік және ағылшын тілдерді меңгерген)
  • ветеринарлық медицина – 4
  • ветеринарлық санитария – 1
  • мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы – 2
  • мемлекет және құқық теориясы - 2
  • азаматтық құқық және іс жүргізу – 1 (Г.А. Макубаеваның уақытша болмаған жұмыскерді алмастыру уақытына, мемлекеттік тілді меңгерген)
  • қылмыстық құқық және іс жүргізу – 2
  • философия – 3
  • психология және педагогика – 2 мемлекеттік тілін меңгерген
  • тіл және әдебиет теориясы – 1
  • журналистика және коммуникациялық менеджменті – 2
  • қаржы және банк ісі – 1
  • бухгалтерлік есеп және аудит - 1
  • математика – 1
  • информатика - 1
  • бағдарламалық қамтамасыз ету – 2
  • машина құрылысы – 4
  • электрлік энергетика және физика – 1

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейнгі) білім, ғылыми-педагогикалық қызметте немесе мамандығы бойынша кем дегенде - 3 жыл жұмыс өтілі болуы тиіс.

5. Кафедра оқытушылары – 17:

• биология және химия – 1
  • ветеринарлық медицина – 1
  • ветеринарлық санитария – 2
  • шетел тілдері – 3 (соның ішінде 1 - М.А. Сонның уақытша болмаған жұмыскерді алмастыру уақытына)
  • психология және педагогика  - 2 мемлекеттік тілін меңгерген
  • практикалық лингвистика – 1
  • қаржы және банк ісі – 1
  • бухгалтерлік есеп және аудит  - 1 (Д.Ж. Алимованың уақытша болмаған жұмыскерді алмастыру уақытына)
  • информатика – 2
  • бағдарламалық қамтамасыз ету – 1
  • машина, трактор және автокөліктер – 1
  • электрлік энергетика және физика – 1

Біліктілік талаптары: жөғары орнынан кейнгі білім немесе мамандығы бойынша кем дегенде - 3 жыл жұмыс өтілі болуы тиіс.

Конкурсқа қатысуға ниет білдірген тұлғалар университет ректорының атына (еркін түрде) өтініш береді. Өтінішке мынадай құжаттар қоса беріледі:

1)   кадр есебі бойынша жеке іс парағы;

2)   өмірбаян;

3)   жоғары білімі, академиялық және ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы туралы дипломдардың көшірмелері және салыстыру үшін түпнұсқалары, немесе нотариалды куәландырылған көшірмелер

4)   түйіндеме (көлемі Times New Roman шрифтімен 12 немесе 14 шрифтімен бір жоларалық интервал арқылы еркін нысанда)

5)   ПОҚ бос лауазымына орналасуға конкурсқа қатысушының соңғы үш жылдағы негізгі көрсеткіштер бойынша жұмыс нәтижелері (Б қосымшасы)

ПОҚ лауазымына орналасу конкурсына қатысушы тұлғалар қосымша тілдерді білгенін растайтын құжаттарды (сертификаттар, дипломдар, т.б. - бар болса) ұсына алады, сондай-ақ оның біліміне, кәсіби деңгейіне қатысты қосымша ақпаратты, алдыңғы жұмыс орнынан және т. б. басшылықтың ұсынымдарын, сондай-ақ жұмыс тәжірибесі мен біліктілігін растайтын құжаттарды ұсынуға құқылы.

Конкурс Е. 070 – 2018 Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің  профессор-оқытушылар құрамын конкурстық орналастыру Ережесіне сәйкес өткізіледі.

(http://ksu.edu.kz/portal/zakony_pravila_polozheniya_instrukcii/priem_na_rabotu_konkursnoe_zamewenie_pps_attestaciya/.)

Конкурсқа қажетті құжаттар аталған хабарландыру бұқаралық ақпарат құралдарында жарық көрген күннен бастап бір ай мерзім ішінде мына мекенжайға тапсырылуы керек: Қостанай қ, Байтұрсынов көшесі, 47, каб. 328 қызметкерлермен жұмыс жасау басқармасы. Анықтама телефоны: 8-7142-51-11-65.