Экономиканы мемлекеттік реттеу бойыша проблемалық дәріс

Экономиканы мемлекеттік реттеу бойыша проблемалық дәріс «Елдің аймақтың әлеуметтік-экономикалық дамуындағы шешімдерді қабылдаудағы зерттеулер форсайты»

2015 жылдың 11 желтоқсанда басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасында 5В050700- Менежмент және 5В051000- Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандықтарының 4 курс студентеріне арналғаынн «Елдің аймақтың әлеуметтік-экономикалық дамуындағы шешімдерді қабылдаудағы зерттеулер форсайты» тақырыбында дәріс оқыылды.

Дәріскер: экономика ғылымдарының докторы, РФ ғылым және білім Министрлігінің ғылыми-техникалық саласының сарапшысы, РФ жоғары мектебінің еңбек сіңірген қызметкері, П.А. Столыпин атындағы Омск мемлекеттік аграрлық университетінің менеджмент және маркетинг кафедрасының профессоры Стукач Виктор Федорович.

Студенттер мемлекетке және біздің аймағымыз үшін экономикалық және әлеуметтік пайда әкелетін стратегиялық зерттеулер мен технологиялардың жаңа әдістерімен танысты.