Қаржы

2016 жылдың 10 наурызында № 309 дәрісханада 5В050900-Қаржы мамандығының 3 курс студенттері үшін  Қаржы ісі пәнінен: «Мәселелік несиелермен жұмысты ұйымдастыру» атты дәріс өткізілді.

Дәрісті ұйымдастырған қаржы және банк ісі кафедрасының аға оқытушысы Завьялова Е.Н. Дәріске кіші бизнеспен жұмыс жасау бөлімінің бас несиелік инспекторы Гарась Александр Владимирович пен  кіші бизнеспен жұмыс жасау бөліміні менеджерінің ассистенті Аронович Евгений Александрович қатысты.

Дәріс өте жоғары теориялық және тәжірибелік деңгейде өтті. Кіші және орта бизнесті несиелеу мен борышты жоюдың мәселелері қаралып, Қостанай қ. «Сбербанк» АҚ КБ мысалдары негізінде мәселелік несиелерді бағалаудың және  істі сотқа жеткізбеудің сұрақтары кеңінен талқыланды.