Карикатуралар сайысындағы жеңіс

«Жемқорлықсыз ел - өркендейтін ел»

18-қарашада «Нұр Отан» партиясының Орталық аппаратында «Жемқорлықсыз ел - өркендейтін ел» атты партияның жобасы шеңберінде ұйымдастырылған үш республикалық конкурстың жеңімпаздарын құрметтеу рәсімі өтті. Нақты жоба Қазақстан Республикасының Спорт және мәдениет министрлігінің мемлекеттік әлеуметтік тапсырысы бойынша жүзеге асырылды.

Ағымдағы жылдың қазан және қараша айларында жемқорлыққа қарсы тақырыптарға карикатура сайысы, «Жемқорлықсыз Қазақстан» әлеуметтік жарнама сайысы, сонымен қатар мектеп оқушылары арасында жемқорлыққа қарсы заңдар жөнінен білімдері туралы қашықтықтан олимпиада өткізілді.

«Мұндай сайыстар жастар арасында жемқорлыққа деген жағымсыз пікір қалыптастыруға көмектеседі және еліміздегі жемқорлықты жоюға өз үлесін қосады» - дейді «Нұр Отан» партиясының хатшысы Жұмаш Қаныбек.

Сайысқа еліміздің көптеген оқу орындарының оқушылары мен студенттерінің және құқық қорғау органдары қызметкерлерінің жұмыстары қатысты.

Карикатуралар сайысында 5В051000-Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 2 курс студенті Таңатқанова Арайлым жеңіске ие болды.

Іс-шара жайында  ақпарат  alau.kz порталында  орналасқан.