Шағын футболдан қыздар арасындағы ҚМУ біріншілігі

Шағын футболдан қыздар арасындағы біріншілік А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ командасы

2015 жылдың 11 желтоқсанында «Сұңқар» спорт клубында қыздар арасында шағын футболдан біріншілік өтті.

А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ-нің жеңімпазы және бірінші орынның иегері ветеринария және мал шаруашылығы факультетінің командасы болды.

Үздік шабуылшы ретінде - Аманжолова Рауза (В ж МШТФ). Үздік қорғаушы - Алиева Алтыным (В ж МШТФ). Үздік қақпашы - Камешова Сауле (АТФ). Үздік бомбардир - Уразбекова Мадина (ИТФ).

Ойын өте қызық күресте  және өте эмоционалдық деңгейде өтті. Екінші орынға таласуға АТФ және ИТФ командалары шықты. Қызу да көңілді ойында, жеңіске минималды есеппен (4:2) ИТФ командасы ие болды. Үшінші орында АТФ комадасы. Барлықтарын құттықтаймыз!!!