Профессор-оқытушылар құрамының бос орнына конкурс өткізу туралы ХАБАРЛАНДЫРУ

А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университеті профессор-оқытушылар құрамының төмендегі орындарына конкурс жариялайды:

1. Кафедра меңгерушілері - 4:

• өндіру мен стандарттау технологиясы - 1
  • қылмыстық пен заматтық құқық және іс жүргізу – 1
  • Қазақстан тарихы - 1
  • экономика – 1

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейнгі) білім, ғылыми дәреже, және педагогикалық қызметте немесе жетекші қызметінде кем дегенде 5 жыл жұмыс өтілі.

2. Кафедра доценттері - 3:

• биология және химия - 1
  • ветеринарлық медицина - 1
  • философия - 1

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейнгі)  білім, ғылыми дәреже,  ғылыми-педагогикалық қызметте кем дегенде - 5 жыл жұмыс өтілі.

3. Кафедра аға оқытушылары - 15:

• биология және химия - 1
  • ветеринарлық медицина - 1
  • мемемлекет пен құқық теориясы және тарихы - 1
  • қылмыстық пен азаматтық құқық және іс жүргізу - 1
  • Қазақстан тарихы – 2
  • тіл мен әдебиет теориясы – 1
  • психология және педагогика – 1
  • журналистика және коммуникациялық менеджменті – 2
  • бухгалтерлік есеп және аудит - 1
  • информатика және математика - 2
  • электрлік энергетика және физика - 2

Біліктілік талаптары: жоғары (немесе жөғары орнынан кейнгі) білім; ғылыми-педагогикалық қызметте кем дегенде - 3 жыл жұмыс өтілі, соның ішінде оқытушы қызметінде  -  кем дегенде 1 жыл немесе мамандығы бойынша кем дегенде 5 жыл практикалық жұмыс өтілі, және/немесе ғылыми дәреже.

4. Кафедра оқытушылары – 2:

• биология және химия – 2

Біліктілік талаптары: 3 жылдан кем емес мамандығы бойынша жұмыс отілімен жоғары  білім және/немесе магистрдің академиялық дәрежесі.

Конкурс жоғарғы оқу орындарының профессор-оқытушылар құрамы мен ғылыми қызметкерлерінің лауазымдарын конкурстық орналастыру Ережелеріне сәйкес өткізіледі.

Конкурсқа қажетті құжаттар аталған хабарландыру бұқаралық ақпарат құралдарында жарық көрген күннен бастап бір ай мерзім ішінде мына мекенжайға тапсырылуы керек: Қостанай қ, Байтұрсынов көшесі, 47, персоналды бастқару қызметі. Анықтама телефоны: 8-7142-51-11-65.