Дебаттар, болашақ жобалар және т.б. туралы...

Дебаттар, болашақ жобалар және т.б. туралы... бухгалтерлік есеп және аудит кафедрасында

19 қараша күні Қостанай кабельдік жүйесінің таңғы «Қайырлы таң» шоуында «арнайы қонақ»  рубрикасында экономикалық факультеттің бухгалтерлік есеп және аудит кафедрасының оқытушысы Бедыч Евгений Сергеевич қатысты. Ол жүргізуші Евгений Сотниковке алдағы болатын дебат сайыстары туралы, облыстық және республикалық біріншіліктерге біздің университет командасының қалай дайындалып жатқаны туралы айтып берді. Евгений Сергеевич соңғы үш жылдан бері тек өзі ұйымдастырушысы болатын ҚР Іздеу ойын-сауық интеллектуалдық түнгі ойынның кезеңінің аяқталғаны туралы айтып, жүргізушінің  бір-екі арандатушы сұрақтарына жауап берді. Бағдарламаның толық түрде мына сілтеме арқылы көре аласыздар: https://kaztube.kz/video/220470.