"Өнер" студиясында танысу кеші өтті

Жыл сайын Студенттер күніне "Өнер"студиясында танысу кешін өткізу дәстүрге айналды. Осы іс-шараны ұйымдастыру мен өткізуді кезекпен белгілі ұжым: вокалистер, бишілер мен домбырашылар алады.

Осы жылдың кешін домбырашылар ұйымдастырды.

"Өнер" студиясы танысу кеші

Іс-шараның мақсаты - әр түрлі сынып студенттерін таныстыру және жақындастыру, ең бастысы-студенттердің қызығушылықтары аясын кеңейту.

"Өнер" студиясы танысу кеші

Кеш басында жүргізуші "Өнер"студиясының қызметі туралы ақпарат береді.  Содан кейін жоғары курс студенттері өздері туралы айтады: қашан айналыса бастады, сабақ кезінде нені үйренгендері, қандай жетістіктерге жеткендері және әрине, бірінші курс студенттерін студияда сабақтарға үзбей қатысуға шақырады. Жауап ретінде жаңадан келген  бірінші курстықтар өздері туралы айтып, номинациялар  бойынша  дайындалған нөмірлерін көрсетеді.