«100 нақты қадам» атты ғылыми – тәжірибелік конференция өттi

2015 жылдың 30 қыркүйегінде экономикалық факультеттің басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасы Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қостанай облысы бойынша Департаментімен бірлесіп «100 нақты қадам: өткізілген реформалардың теориялық және практикалық аспектілері» атты ғылыми – тәжірибелік конференция өткізді.

Конфренцияға 5В051000 – Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының студенттері мен Қостанай облысының мемлекеттік қызметкерлері қатысты.

Алғашқы сөз Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қостанай облысы бойынша Департаменті жетекшісінің орынбасары Б.М.Беспалиновке берілді.

Баяндамамен сөз сөйледі:

1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Қостанай облысы бойынша Департаментінің мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл басқармасының жетекшісі – Досекенов А.М.

2. А.Байтұрсыноа атындағы ҚМУ экономикалық факультеттің басқару және іскерлік әкімшілік кафедрасының меңгерушісі – Мустафина А.С.

3. РММ «Ұлттық экономика Министрлігінің Қостанай облысындағы Статистика Департаменті» персоналмен жұмыс істеу бойынша бөлімінің жетекшісі – Габдулина Г.К.

4. А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ 5В051000- Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының студенті – Абикеева Д.Е.

Студенттер мемлекеттік қызметтің кадрлық саясатындағы болатын өзгерістер туралы және болашақтағы кәсіби қызметтеріндегі жаңа міндеттері туралы маңызды ақпараттар алды.