ҚМУ-да әскери патриоттық слеті өтті

2019 жылдың 14 қыркүйегінде А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің әскери кафедра базасында Қостанай қаласының оқу орындарының әскери-патриоттық клубтарының слеті өтті.

әскер

«Жастар жылы» аясында, әскери-патриоттық тәрбие мақсатында слет қатысушыларымен сабақтар өткізілді, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерінің қару-жарақ пен әскери техниканың үлгілерін көрсету өткізілді.

Әскери кафедра студенттерімен қарумен саптағы әдістер, қаруларды бөлшектеу және жинау көрсетілді.

әскер 2

Слетті өткізудің негізгі мақсаты әскери қызметті насихаттау, Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің имиджін арттыру, әскери-патриоттық клубтар арасындағы ынтымақтастықты нығайту болып табылады.

Слет аяқталған соң салтанатты жағдайда А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің әскери кафедрасының меңгерушісі. полковник Олег Оборин қатысушыларға сертификаттар табыс етті.

әскер 3