ҚМУ-да поэзия кеші ұйымдастырылды

Қостанай мемлекеттік университетінің «Аялы жастар» клубы ұйымдастырған «Доброта наших сердец» атауымен өткізілген кезекті поэзия кеші 26 қыркүйек күні орын алды.

вечер 6Университет аудиториясында түрлі факультеттердің талантты студенттері жиналды. Олар үшін ыңғайлы атмосфераға жасауға жағылған майшамдар, ыстық шай мен тәттілер септігін тигізді. Кеш бағдарламасында көптеген номерлер болды: классиктердің, заманауи авторлардың әндері мен өлеңдері, сонымен қатар студенттердің өздері жазып, шығарған туындылар.

вечер 7Бұның барлығы да қарапайымдылық пен жылулық сезімін қалыптастырды. Әдебиетке жақын жүрген студенттер көбінесе Сергей Есениннің өлең жолдарын оқып жатты. Әр шыққан студентті көрерменнің көзайымына айнала білді деп айтуға толықтай негіз бар. Поэзия кеші барлығының да көңілінен шықты.

вечер7

вечер 8вечер 9