ҚМУ профессорлары республикалық байқаудың дипломанты атанды

А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің профессоры, филология ғылымдарының докторы, «Рухани жаңғыру» жобалық офисінің басшысы Алмасбек Әбсадық және философия ғылымдарының кандидаты, профессор Қалқаман Жақып Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының Қазақстан халқы Ассамблеясымен бірлесе отырып ұйымдастырған «Н.Назарбаевтың қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірліктің қазақстандық моделіне арналған үздік ғылыми жобалардың республикалық конкурсына» қатысып, «Кейкі батыр: ерлік пен елдік өнегесі'' атты тақырыптағы ғылыми жобасымен байқаудың дипломанты атанды. Жоба «Ұлы Дала тұлғалары: Кейкі батыр ізімен» деп аталған ғылыми экспедиция материалдары бойынша ұсынылған еді. Байқаудың нәтижесі бойынша ғылыми жобаларды баспа бетінен жариялау  жұмыстары қолға алынады.