Студенттерге «Сбербанк России» өткізген мастер-класс

2016 жылдың 29 ақпанында, А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ мен Сбербанк России арасындағы ынтымақтастық туралы келісім-шарт шеңберінде экономикалық факультеттің студенттері үшін қаржы және банк ісі кафедрасы ұйымдастырған «Әңгімелесуді қалайша  сәтті өтуге болады» атты мастеркласс өткізілді.

Мастер-классты «Сбербанк России» персоналмен жұмыс жасау Секторының маманы – Тулебаева Екатерина Леонидовна жүргізді.

Банк қызметкерлері университет түлектері әңгімелесуді қалай өту және банк басшыларының қойатын сұрақтарына қалайша жауап беру керек екендігі жөнінен өз пікірлерімен

бөлісті.

Қызық та жан-жақты болған кездесу соңында студенттер  «Сбербанк России» АҚ ЕБ  белді қызметкерлеріне сұрақтар қою мүмкіншілігіне ие болды.