"Көктем Аруы – 2019" сұлулық байқауы

2019 жылдын 12 наурызында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы кафедрасы "Көктем Аруы – 2019" сұлулық байқауын өткізді.

Сұлулық пен талант байқауы Наурыз мерекесіне арналды. Оған 3 факультеттің 1 курс студенттері қатысты: инженерлік-техникалық, экономикалық, ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультеттері. Қазылар алқасының құрамына: Сумамбаева Саяхат Акимжановна - "өнер" студиясының бас хореографы, Ракпанова Диана Болатқызы - Жастар бастамаларын дамыту орталығының маманы, Хасанова Мадина Асылханқызы - ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультеті деканының тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, Али Маулен Мархатұлы - мал шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы кафедрасының оқытушысы кірді.

Әр қыз өз факультетін абыроймен таныстырды. 1 тур "визит карточкасы" деп аталды, онда әрбір қатысушы өзі, отбасы және өз факультеті туралы әңгімеледі. 2 кезең шығармашылық нөмірден тұрды, онда қыздар өз таланттарын көрсете алды. Садық Лейла Қазақ биі биімен таң қалдырды, Исмухамбетова Дария өзінің қолдау тобымен бірге заманауи би көрсетті, Сарыбай Диана қызғалдақтарды қазылар алқасы мен көрермендердің көз алдында салды,ал Именалинова Гүлжанат вальс ырғағындаайналды. 3 кезең-модельдерде шаш өру байқауы болды. 4 кезеңде қыздар біздің дәстүрімізге арналған сұрақтарға жауап беріп, мақал-мәтелдер мен мақал-мәтелдер білімдерін көрсетті. Соңғы кезең дефиле болды, онда қыздар қол астындағы материалдардан жасалған көйлектерді көрсетті.

Соңында әділқазы нәтижелерікелесiдейболды. Бас жүлдені Ветеринария және Мал шаруашылығы технологиясы факультетінің 1 курс студенті Сарыбай Диана иеленді. 1 орынды Экономика факультетінің 1 курс студенті Гүлжанат Именалинова алды. 2 орынды Инженерлік-техникалық факультетінің 1 курс студенті Исмухамбетова Дария иеленді. 3 орынды ветеринария және мал шаруашылығы технологиясы факультетінің 1 курс студенті Садық Лейла иеленді.Барлық қатысушылар грамоталармен және бағалы сыйлықтармен марапатталды.