ФИТ студенттері мен магистранттары өз жобаларын көрсетті

2017 жылдың 27-ші қазанында "Өрлеу" біліктілікті арттыру ұлттық орталығының  ынтымақтастығы аясында Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің ақпараттық технологиялар факультетінің робототехника зертханасына облыс мектептерінің мұғалімдері келді. Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету мамандықтарының студенттерінің және Мехатроника магистранттарының жобалары көрсетіліп тыңдалды. Сырттан келген қонақтарға зертханадағы СББ станогының, 3Д-принтер және техникалық көру құрал-жабдықтарының жұмыстары көрсетілді. Мұғалімдер қызығушылық білдіріп бағдарламалық қамтамасыз ету кафедрасымен робототехника саласы бойынша одан әрі ынтымақтастық қарым-қатынасты жалғастыратындарын айтты.