Экономика және құқық институтында тұтынушылардың құқықтарын қорғау негіздері бойынша оқыту өтті

А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінде 20 қараша 2019 жылы сағат 15:00 Экономика және құқық институтының оқу залында – «Фемида+» тұтынушылар құқықтырын қорғау қоғымы» қоғамдық бірлестігі «Қостанай облысы бойынша тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласында халықтың құқықтық сауаттылығын арттыру бойынша іс-шаралар өткізу» атты әлеуметтік жобасы аясында «Қостанай облысында тұтынушылардың құқықтарын қорғау саласындағы халықтың құқықтық сауаттылығын және құқықтық мәдениетін арттыру» тақырыбына дөңгелек үстел өткізді.

Студенттер нақты мемлекеттік органдардан тұтынушылардың құқықтарын қорғау туралы ақпаратты алды. Бұндай шараларды ұйымдастыру азаматтардың құқықтық мәдениетін арттыруға және заңды құрметтеу дәстүрлерін қалыптастыруға ықпал етеді.