Экономика және құқық институты қаржыгер күнін атап өтуде

Кәсіби мерекелер корпоративтік мәдениетті дамыту, команда құру және студенттердің өз ісінің болашақ мамандары ретінде қалыптасуы үшін жақсы негіз қаланады.

Сондықтан да экономика және құқық институты базалық тәрбие процесінде білім алушылармен жұмыс жасаудың әртүрлі нысандары мен әдістерін қолдануға үлкен назар аударады.

«Адам өз өмірінде алатын ең маңызды шешімдердің бірі-мамандық пен мансап жолын таңдау. Сондықтан біз түлектер жұмысқа дайын болуы үшін әр мамандықтың барлық артықшылықтары мен кемшіліктерін барынша ашуға тырысамыз», - дейді экономика және құқық институтының директоры А. Табулденов.

Сонымен, жаңа оқу жылында  Қаржыгер күні барлық іс-шаралар кешенін атап өту туралы шешім қабылдады. 14 қарашада апталық дайындықтың нәтижелері бойынша студенттердің ең жақсы қабырға газетін анықтады, қазір кафедраны безендіріп тұрған, «Қараша оқулары - 2019» ғылыми-теориялық конференциясын дайындады.

Студенттер жұмысының тақырыптары әртүрлі болды және несиелер мен экономикалық қылмыстардың, лизингтің, стартаптардың өзекті мәселелерімен байланысты болды.

Қостанай облысы бойынша Ұлттық банк директорының орынбасары, «Сбербанк» директорының орынбасары, университет әкімшілігімен бірлесе отырып, сапаны бағалады.

Қаржыгер күні студенттер концертімен аяқталады.

Экономика және құқық институты қаржыгер күнін атап өтуде