Алматы қаласы акимның ҚТҚ кубок

13 қыркүйекте Алматы қаласында облыс әкімінің демеулігімен КТК ойыны өтті. Оған оңтүстік астана оқу орындарының атынан 8 команда қатысты. Аталмыш додада А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің  "Hollywood " КТК командасы да бақтарын сынап қайтты.

Ұтымды ойын, әзілқойлық қабілет, жағымды атмосфера біздің жігіттердің 1 орын баспалдағынан көрінуге мүмкіндік берді. Қостанайлық команда алғаш рет Алматы облысы әкімінің кубоғына ие болды. 2 орын  "Тұран" университетінің "Fresh" КТК командасы, қола жүлдегер ҰҚК Алматы академиясының командасы.

Жерлестеріміз "Журналистика" мамандығының студенттері Алмат Искаков, Данил Скиба, Дархан Коргамбеков,  «Заң» мамандығының студенті Дастан Куантаевты шын жүректен құттықтаймыз!

Сәттілік тілейміз!