Академиялық ұтқырлық аясындағы дәріс

Академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде және ғылыми шығармашылық ынтымақтастықты дамыту мақсатында А. Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік универстиеті тіл және әдебиеті кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты, профессор Биғайша Ахметова Астана қаласындағы Еуразия гуманитарлық институтында «Қазақ тілі мен әдебиеті» мамандығының студенттеріне «Орыс әдебиетінің қалыптасуы» тақырыбы бойынша дәріс оқып, тәжірибе алмасты. «Студенттердің сабақтың тақырыбына деген қызығушылықтары жоғары екенін мен бірден байқадым. Олар сауатты сөйлеп, жазуды үйренгілері келеді. Мен бар тәжірибеммен бөлісуге тырыстым. Студенттерге өткізген дәріс сабақтарым ұнады. Өйткені, дәріс соңында олар қозғалған тақырып бойынша көп сұрақ қойды», - дейді профессор.