Ақпараттық технологиялар факультетінде дөңгелек үстел өтті

Ақпараттық технологиялар факультеті әдістемелік айының шеңберінде  «Инновациялық кәсіпорындардың өкілдерін тарту мен Қостанай аймағында индустриялық-инновациялық даму мемлекеттік бағдарламасының мәселелері және даму жолдары» тақырыбына дөңгелек үстел өткізді.

ФИТ

Іс-шараға  Технологиялық машиналар мен жабдықтар (Мехатроника траекториясы) мамандығының студенттері мен  магистранттары, Бағдарламалық қамтамассыз ету кафедрасының профессорлары мен оқытушылары  және Қостанай облысының жастар саясаты басқармасының өкілі Т. Жазитов, «СарыАркаАвтоПром» ЖШС-нің маманы А.Темирова  қатысты.

Дөңгелек  үстел барысында магистранттардың баяндамалары тыңдалды:

Н. Карцев  – «ИИДМБ, оның мақсаттары, мәселелері және оны Қостанай облысында жүзеге асыру».

ФИТ

Е. Водясов – «Инновациялық өндіріс - болашақ техника ғылымдарының магистрі көзімен».

Фит

Р. Подгорнов – «Кәсіпорындар мен адам өміріндегі  инновацияның даму  рөлі».

фит