Аграрлық-биологиялық факультетінде ҚР Ғылым күніне арналған дөңгелек үстел өткізілді

2016 жылдың 13 сәуірі күні Аграрлық-биологиялық факультетінде шетел ғалымдары, оқытушылар, магистранттар мен студеттердің қатысумен ҚР Ғылым күніне арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Іс шараның қонақтары Асс.Профессор, Доктор Иззет Акча және Асс.Профессор, Доктор Ридван  Кызылкайа болды. «Байтұрсынов оқулары -2016» Халықаралық ғылыми-практикалық конференция жұмысына қатысу үшін келген ғалымдар, Самсун қаласындағы өздерінің Ондокуз маис университетін және де өз бөлімдерінің ғылыми жұмыс бағыттарын таныстырды.

Іс шара белсенді диалог түрінде өткізілді.

Іс сапар барысында А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ, Қостанай АШҒЗИ, Ондокуз маис Университеті және де осы университеттің Технопаркімен бидайға арналған сұйық тыңайтқыштар жиынтығына танаптық зерттеулер жүргізуге  4 жақты келісім-шартқа қол қойылды.