Молдабек Нүрділда Қабиұлы

Молдабек Нүрділда Қабиұлы

Машина, трактор және автокөлік кафедрасының оқытушысы

E-mail: mr.moldabek@mail.ru

Білімі

• 2002

М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстанның мемлекеттік университеті

Кәсіптік оқу

Жүргізетін пәндері

• Жанармай, жағар материалдар және техникалық сұйықтар
  • Тракторлар мен автомобильдер
  • Көліктік құралдардың құрылыс негіздері
  • Көлік техникаларының энергетикалық қондырғысы
  • Тракторлар мен автомобильдердің теория негіздері
  • ІЖД теориясы мен есептелуі
  • Көлік техникасының динамикасы
  • Жол қимылының қауіпсіздік негіздері мен ЖКЕ
  • Ауылшаруашылық машиналардың теориясы және есептелуі
  • Көліктік - логистикалық жүйелер
  • Автотракторлық техниканың электрондық және электрлік жүйелері
  • Ғылыми зерттеу негіздері  және патенттеу
  • Ғылыми зерттеу негіздері
  • Мал шарушылығын механикаландыру
  • Ауылшаруашылық машиналар мен жабдықтардың жобалау
  • Көліктік үдерістерді компьютерлік нобайлау негіздері.

Оқулық басылымдары:

• Молдабек Н.К. Транспортно-логистические системы. Учебное пособие. – Костанай, КГУ им. А.Байтурсынова, 2012.
  • Молдабек Н.К. Энергетические установки трнспортной техники. Учебное пособие - Костанай, КГУ им.Байтурсынова, 2012.
  • Молдабек Н.К. Методические указания по выполнению лабораторных работ по дисциплине «Теория и расчет ДВС» (утв. МС фак-та) -КГУ им.Байтурсынова, 2011.
  • Молдабек Н.К. Методические указания к курсовой работе «Іштен жану қозғалтқышының жылулық және динамикалық есептеуі» по дисциплины «Энергетические установки трнспортной техники» -КГУ им.Байтурсынова, 2012.
  • Молдабек Н.К. Мультимедийные презентации для сопровождения учебных занятий по дисциплины «Основы устройства транспортных средств» - КГУ им.Байтурсынова, 2012.
  • Молдабек Н.К. Мультимедийные презентации для сопровождения практические занятий по дисциплине «Топливо, смазочные материалы и технические жидкости» (утв. МС фак-та) -КГУ им.Байтурсынова, 2012.
  • Молдабек Н.К. Методические указания по выполнению практических работ по дисциплине «Основы безопасности и правила дорожного движения» (утв. МС фак-та) -КГУ им.Байтурсынова, 2011.

Ғылыми басылымдары

• Молдабек Н.К., и др. Исследование загрязненности автомобильных бензинов// Журнал «3i» КГУ им. А. Байтурсынова, №1, 2012.-199 с.
  • Молдабек Н.К., и др. Исследование качества автомобильных бензинов// Журнал «3i» КГУ им. А. Байтурсынова, №3, 2012.-60-63 с.