Бекмухамбетова Жаниса Каримовна

• Тракторлар мен автомобильдер
  • Көтергіш-көліктік машиналар

Оқулық басылымдары:

• Бекмухамбетова Ж.К. Тракторлардың және автомобильдердің теория негіздеріпәнінің зертхана жұмыстарын орындауға арналған оқу әдістемелік нұсқаулар, - Қостанай, А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ, 2012. – 50 бет
  • Бекмухамбетова Ж.К. Учебно-методическое пособие по дисциплине Подъемно-транспортные механизмы, – Костанай: КГУ им. А. Байтурсынова, 2011, -136 с.
  • Бекмухамбетова Ж.К., Молдабек Н.К. Көліктік логистика. Оқу құралы, - Қостанай, А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ, 2012- 63 бет.
  • Ким С.А., Бекмухамбетова Ж.К. Көліктік-логистикалық жүйелер, әдістемелік нұсқаулар - Қостанай, А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ, 2011 – 48 бет.
  • Гаврилов Н.В.,Бекмухамбетова Ж.К. «Автомобиль құрылысы», оқу-әдістемелік құрал - Қостанай, А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ, 2011 – 72 бет. ISBN 978-601-7233-43-3
  • Бекмухамбетова Ж.К. , Молдабек Н.К. Көлік техникаларының энергетикалық қондырғылары. Оқу құралы, Қостанай, А. Байтұрсынов атындағы ҚМУ, 2012 -59 бет.
  • Конспекты лекций по дисциплине «Автотракторлық және ауыл шаруашылық техникаларының электрлік және электрондық жүйелері» (ут.МС фак-та), 2011. -48 бет.
  • Конспекты лекций по дисциплине «Тракторлар мен автомобильдер теориясының негіздері мен есептеулері» (ут.МС фак-та) , 2011. – 44 бет.
  • Методические указания к лабораторным работампо дисциплине «Көлiк техникасының энергетикалық қондырғылары» (ут.МС фак-та), 2011. – 32 бет.
  • Конспекты лекций по дисциплине «Көлiктiк техникалар құрылысының негіздері» (ут.МС фак-та), 2011. – 60 бет.
  • Методические указания к лабораторным работам по дисциплине «Тракторлар мен автомобильдер» (ут.МС фак-та), 2011 – 16 бет.
  • Методические указания к лабораторным работам по дисциплине «Ауыл шаруашылығы машиналары» (ут.МС фак-та), 2011. – 40 бет
  • Методические указания по дисциплине «Көліктік логистикалық жүйелер» (ут.МС фак-та), 2011. – 48 бет.
  • Ауыл шаруашылығы машиналары пәнінің дәріс конспектері (утв.МСфак-та), 2011. –96 бет.
  • Тракторлар мен автомобильдер пәнінің дәріс конспектері (утв.МСфак-та), 2010. –84 бет.
  • Ауыл шаруашылығында машина пайдалану пәнінің дәріс конспектері.(I бөлім) (утв.МСфак-та), 2010. –60 бет.
  • Ауыл шаруашылығында машина пайдалану пәнінің дәріс конспектері.(II бөлім) (утв.МСфак-та), 201. –100 бет.

Ғылыми басылымдары:

• Кушнир В.Г., Бекмухамбетова Ж.К. Системы водоснабжения сельских населенных пунктов// Многопрофильнои научный журнал 3', -Костанай, КГУ, № 1 (13) 2012.
  • Кушнир В.Г., Бекмухамбетова Ж.К. Особенности пастбищного сезона в животноводстве// Вестник науки КСТУ им. З.Алдамжар. -Костанай, №1, 2012.
  • Кушнир В.Г., Бенюх О.А., Бекмухамбетова Ж.К. Методические подходы и результаты исследований по резервированию систем водоснабжения // Сборник докладов международной научно-практической конференции КФ ЦелинНИИМЭСХ, -Костанай, 2012. -с11.
  • Кушнир В.Г., Бенюх О.А., Бекмухамбетова Ж.К. Особенности водоснабжения животноводства для стран СНГ // Материалы Международной научной конференции. -Минск, БГАТУ, 2012. с157-159.