Студенттердің шығармашылығы

Мақсаттардың бірі болып студенттік жастарды отаншылдық рухқа, жалпы адамгершілік құндылықтарына, салауатты өмір салтын қалыптастыруға, жыл сайын факультетте түрлі іс-шаралар өткізіледі: ашық кураторлық сағаттар, эстетикаға арналған, адамгершілік тәрбиеге, отаншылдыққа, ұлттық салт-дәстүрді сақтау іс-шараларын, түрлі конкурс, жаппай жарыс, Қазақстан республикасы тәуелсіздік күні, қала күні және т.д. арнаулы іс-шаралар жүзеге асырылады.

Әуесқой және дербес шығармашылықтың түрлі-түрлі көріністері студенттік клубтардың жұмыстарында ұсынылады. Бұл факультеттің КВН командасы,сұлулар сайысы «Факультет Миссі», «Менің сүйікті командам», сұлулар сайысы концерттері айтулы күндерге байланысты , шоу-бағдарлама «Сәлеметсіздерме–  бұл біз», халықтық мерекелер.   Хореографикалық өнерді жетістікпен "Elegant stars" биінің ұжымы жүзеге асырады . «Өнер»  студиясында студенттер вокалмен айналысады: Тулешева Айнур, Шукпарова Шолпан, Туленова Акмарал, Ермагамбетова Гаухар.   Факультеттегі жоғары дәрежелі мәдениетті өмірдің арқасында студенттер бар таланттарын ашып қана қоймай жаңа қырынан да өздерін көрсетеді.

Бұл жерде студенттер әр қашанда өз мақсаттарын айқындап қана қоймай,жауапкершілік, креативті тұрғыда командада жұмыс жасайды. Кейбір студенттер факультеттің қоғамдық жұмыстарына басынан бастап ат салысса,кейбірі -кейіннен қосылады,ал басқалары басқа сфераларда өздерін көрсетеді.

Студенттерді 1-курсқа қабылдау

Конкурс «Сәлеметсіз бе бұл БІЗ!»

«Қысқы бал» би конкурсы, – «Ең әсем команда» номинациясыны

Наурыз мейрамы