Жетістіктер

Асинская Ксения

Жеке-командалық қалалық жеңіл атлетикалық кросс, М.И.Скуридинаны еске алуға арналған, ЖОО мен ОКОО арасындағы жеңіл атлетика бойынша бүкілодақтық санаттағы әділ қазылар алқаларының сынақтары 11қазан 2012 1-орын.

«Супермарафон – денсаулық үшін жаяу жүгіру Президенттік миль бойынша» Тұңғыш президент мерекесіне арналған,1 желтоқсан 2012ж-1 орын.

ҚР жеңіл атлетика чемпионатын мерекелеу күніне арналған 11-12 желтоқсан 2012 г. – 1 орын.

Исахметова Нургуль.

Ашық қалалық турнир  еңбек және спорт ардагері Н.С Помогайконы еске алуға үстел теннисі бойынша. 2012 г. 16-18 желтоқсан  - 2 орын.

Адильбекова Айым КМС (волейбол). ҚР чемпионаты, 2009 ж.- 2 орын. Біріншілік Қостанай қ., 2010ж. - 2 орын. "Студенттік көктем -2011" - 1 орын.   "Ректордың КГПИ" облыстық кубогы, 2011 ж. вуздар арасында - 3 орын.

Медыбаев Ринат

Шахмат бойынша Бірнеше дүркін жүлдегер және халықаралық турнирдің чемпионы республикалық, облыстық 2003-2011 жж. ҚР жастардың олимпиадалық құрамасының мүшесі.

Қостанай  облысының чемпионаты   ерлер  арасындағы шахмат ойыны бойынша, ҚР тәуелсіздігінің арнаулы күніне арналған, 2012 ж. 12-18 желтоқсан - 1 орын.

Яковлев Станислав

Футбол Турнирі бойынша,«ҚР Тәуелсіздік күніне арналған», «СССР-75тің миллион Кубогі»иегерлерін еске алу 13-17 желтоқсан 2012 ж. – 2 орын.

Сонымен қатар факультет экономика факультетінің спорттық командасының спорттағы жетістіктерін мақтан тұтады:

Республиклық Универсиада-2011 – 6 орын.

КГУ мен колледждің стритбол бойынша 1 курс студенттері арасындағы жарысы 16-18 қазан 2012ж. – 2 орын.

А.Байтурсынов атындағы ҚМУ кубогының кіші футбол бойынша жарысы 8 қараша 2012 ж. – 1 орын.

Сауле Досжанова

Мисс Қостанай- 2012, 2012 ж. 25 тамыз сұлулық конкурсы - Қостанай мисс титулының иегері.

Мисс сұлулық конкурсы Қазақстан, 2012 ж. 7-8 желтоқсан  -  Қазақстанның 10тобының  ең әдемі қыздары

Танцевальный коллектив экономического факультета «Elegant stars»

Экономика факультетінің «Elegant stars» Би тобы. "Қысқы бал" Би конкурсы, 2012 ж. ғ желтоқсан  - номинация "ең сырбаз команда".

Шукпарова Шолпан

Конкурс «Сәлеметсіздер ме – бұл біз», 22 желтоқсан 2012 ж. – 2 орын   вокал бойынша.

Тагленова Меруерт - Вузаралық  зияткерлік ойын «Ақылды жеңу» 2012 ж.  – 1 орын.

Бершинбаев Канат ең үздік әділқазы дебаты турниры, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздік күніне арналған.

Алиев Адильхан 5-дүркін үздік спикер 2012 жылы Қостанай облысы бойынша. Дебаттық турнир, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздік күніне арналған. – 2 орын.

Сыздыкова Алия 2010-2012 жж. Қостанай облысы бойынша. лидер РСД «АСК»   (Республиклық  студенттер қозғалысы «Альянс студентов Казахстана»

Бедыч Евгений көптеген зияткерлік ойындарға қатысушы және жеңімпаз, ҚР парламент дебатының қазіргі чемпионы, ТОП-10 мүшесі Солтүстік тізіміндегі (солтүстік Казақстанның 5 облысы бойынша ондықтағы ең үздік ойыншы), облыстық, республикалық және халықаралық турнирдің дебат бойынша үздік ойыншысы, Ресей сыйлығының “Прорыв года” номинанты, “Короны дебатов в СНГ 2010” иегері және “Лучший не Астанинский дебатер 2010”,   астаналық жүлдегері Қостанай облысының 2010  жылғы ойыншысы және Қостанай облысының 2011 жылғы үздік команда жүлдегері, “За вклад в развитие дебатов 2010”, Рудный қаласындағы жыл сайынғы жастар арасындағы дебат сыйлығының иегері, Қостанай облысындағы дебаттық ұйым-интернетін  жасаушы, 5 интернет дебат  технологиясының авторы, мектеп оқушылары мен студенттердің дебат-бапкері.

Тулешова Айнур университеттік және қалалық деңгейдегі көптеген вокальдық конкурс жүлдегері , «Народное шоу ПРИЗНАНИЕ» фестивалінің лауреаты.

«Мисс экономический факультет-2012» сұлулық конкурсының жеңімпазы.

«Мисс КГУ-2012» сұлулық конкурсының - «Мисс талант» номинация иегері.

Мазур Ольга, Пидорич Сергей, Кенжебекова Айгерим, Жаксыбаева Айсулу, Шаяхметова Асем, Лукьянов  Сергей, Бермуханбетов  Шынболат , Латыпов Нелли Факультет  осы студенттердің оқудағы жетістіктерін мақтан тұтады