Шмидт Вера Арнольдовна

E-mail: 935david935@mail.ru

Білімі

Қостанай ауыл шаруашылығы институты

Ауыл шаруашылығы өндірісін ұйымдастыру және экономикасы

Оқытатын пәндері

• Экономическалық теория
  • Экономикалық теория негіздері
  • Қазіргі нарықтық экономика теориясы
  • Экономикалық ілімдер тарихы
  • Экономика және азық-түлік өнімдері өндірісін басқару
  • Бизнесті бағалау
  • Табиғатты пайдалану экономикасы
  • Өндірістік саланың экономикасы

Ғылыми басылымдар (соңғы 3 жыл)

• Шмидт В. А. білім берудің заманауи моделі мен принциптерін қалыптастырудағы кейбір тәсілдер / / "ұлттық экономиканың тұрақты дамуының моделін қалыптастыру мен жүзеге асырудың теориясы мен практикасы мәселелері" атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция материалдары. КИЭМ, 2012.
  • Шмидт В. А. HowIslamicfinanceworks // София - Болгария, "Бял ГРАД-БГ": Материали Х Халықаралық ғылыми – практикалық конференция "НОВИНАТА за НАПРЕДНАЛИ НАУКА-2014". – 2014. - 17-25 Мамыр 2014. – Т. 8.- С. 12-15
  • ШмидтВ.А. Most actual types of earning on the internet for students / / Praha-Чехия, Publishing House "Education and Science": Materialy X Mezinarodni vedecko-prakticka konference "VEDECKY POKROK NA PRELOMU TYSYACHALETY -2014".– 2014. – 27.05.2014-05.06.2014.
  • ШмидтВ.А. Влияниекультурынаэкономикомиссияның дамуы/ ENGLAND, Science and education LTD: Materials of the X International scientific and practical conference"TRENDS OF MODERN SCIENCE – 2014". – Мау 30-June 7, 2014