Мамиев Нурлан Бекентаевич

Мамиев Н.Б.

Туған жылы:  08.02.1968

Білімі, ғылыми атағы, дәрежесі:

• 1994 – Қостанай мемлекеттік университеті, «Дене шынықтыру және спорт» мамандығы
  • 1999 – жоғары санатты  ұлттық спорттық  төреші атағын алды.
  • 2001 – Қостанай мемлекеттік университеті, «Юриспруденция» мамандығы
  • 2009 – педагогика ғылымдарының кандидаты атағы берілді.
  • 2011 – тоғызқұмалақ бойынша Қазақстан Республикасының еңбек сіңірген жаттықтырушысы атағына ие болды.
  • 2011 – А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің доценті  академиялық атағы берілді
  • 2017 –«International arbiter of world togyzkumalak federation» атағы берілді.

Кәсіптік тәжірибесі:

• 1985-1986 – Науырзым халық депутаттары  ауылдық  Кеңесінің әскери-есеп столының басшысы
  • 1986-1988 – Кеңес армиясы қатарында қызмет етті.
  • 1988-1990 – Жаңа Наурызым орта мектебінде дене шынықтыру  пәнінің мұғалімі, аудандық білім бөлімі спорт мектебінің жаттықтырушысы.
  • 1994-1996 – А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік  университетінің ұлттық спорт түрлері кафедрасының оқытушысы.
  • 1999-2000 - А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік  университетінің «Сұңқар» спорт клубының төрағасы.
  • 2000-2002 - А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік  университетінің дене тәрбиесінің ғылыми негіздері кафедрасының оқытушысы.
  • 2003-2011 - А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік  университетінің «Сұңқар» спорт клубының  директоры.
  • 2011- 2016 -   А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік  университетінің  әлеуметтік  және инфрақұрылымдық қамтамасыз ету Департаментінің  директоры.
  • 2012 – бүгінгі күнге дейін - А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік  университетінің  кәсіподақ комитетінің төрағасы.
  • 2016 – бүгінгі күнге дейін  – А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік университетінің  медициналық-спорттық кешенінің басшысы.
  • 2018 – бүгінгі күнге дейін  – А.Байтұрсынов атындағы Қостанай мемлекеттік  университетінің   тәрбие, әлеуметтік және шаруашылық жұмыстары бойынша проректордың м.а.

ҚР БжҒМ және А.Байтұрсынов атындағы ҚМУ төсбелгілері:

• Қазақстан Республикасы  білім және ғылым Министрлігінің «Қазақстан Республикасының  білім беру ісінің  құрметті қызметкері» төсбелгісі – 2010 ж.
  • Қазақстан Республикасы  білім және ғылым Министрлігінің  ұлттық ғылыми- практикалық дене тәрбиесі Орталығының төсбелгісі  – 2010 ж.
  • Қазақстан Республикасы  білім және ғылым Министрлігінің  ұлттық ғылыми- практикалық дене тәрбиесі Орталығының төсбелгісі   – 2013 ж.
  • «Ақ жол» демократиялық партиясы және Ш.Уәлиханов атындағы Тарих және этнология Институтының «Алаш» төсбелгісі

Біліктілігін арттыру:

• Қазақстан Республикасы білім және ғылым Министрлігінің «Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы» РМҚК   530108 «Дене шынықтыру  және спорт» мамандығы бойынша біліктілігін арттырды (16.11.2016 ж № 0498 куәлік).

Қоғамдық қызметі:

• Қазақстан Республикасы тоғызқұмалақ Федерациясының вице-президенті